Допоможіть розтавити розділові знаки)) Шепче берізка знов мені ті солов`ї спать не давали. Олександр Олесь про Стефаника сказав якби французам такий письменник вони зробили б його світовим генієм на всіх континентах стояли  б й...

Допоможіть розтавити розділові знаки)) Шепче берізка знов мені ті солов`ї спать не давали. Олександр Олесь про Стефаника сказав якби французам такий письменник вони зробили б його світовим генієм на всіх континентах стояли  б йому пам`ятники. Краще нам порубаними бути ніж піти в полон до ворогів мало б хто слова ці повторив.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Шепче берізка: "Знов мені ті солов`ї спать не давали". Олександр Олесь про Стефаника сказав: "Якби французам такий письменник, вони зробили б його світовим генієм, на всіх континентах стояли б йому пам`ятники". "Краще нам порубаними бути, ніж піти в полон до ворогів", - мало б хто слова ці повторив.