Допоможіть розвязати рівняння 1)6-5х/3=8 2)2х+(1/37*1 1/9)*(-2 1/4)=-3/4

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)6-5х/3=8     6-5х = 24     - 5х = 24 - 6       -5х = 18        - х = 18 : 5        - x = 3,6          x = - 3,6        2) 2х + (¹/₃₇×1¹/₉) × (-2¹/₄) = - ³/₄ ¹/₃₇×1¹/₉ = ¹/₃₇×¹⁰/₉ = ¹⁰/₃₇ₓ₉ = ¹⁰/₃₃₃ ¹⁰/₃₃₃× (-2¹/₄) = ¹⁰/₃₃₃× (-⁹/₄) = - ¹⁰ˣ⁹/₃₃₃ₓ₄ = - ¹⁰/₃₇ₓ₄ = - ¹⁰/₁₄₈ тогда 2х + ( - ¹⁰/₁₄₈) = - ³/₄ 2x - ¹⁰/₁₄₈ = - ³/₄ 2x = - ³/₄ + ¹⁰/₁₄₈ 2x = -³⁷ˣ³/₁₄₈ + ¹⁰/₁₄₈ 2x = - ¹¹¹/₁₄₈ + ¹⁰/₁₄₈ 2x = ⁻¹¹¹⁺¹⁰/₁₄₈ 2x = - ¹⁰¹/₁₄₈ x = ( - ¹⁰¹/₁₄₈) : 2 x = ( - ¹⁰¹/₁₄₈) × ¹/₂ x = - ¹⁰¹/₁₄₈ₓ₂ x = - ¹⁰¹/₂₉₆ Проверка 2(- ¹⁰¹/₂₉₆)+ (¹/₃₇×1¹/₉) × (-2¹/₄) = - ³/₄ -²⁰²/₂₉₆ + ¹⁰/₃₃₃× (-⁹/₄) = - ³/₄ -²⁰²/₂₉₆ - ¹⁰ˣ⁹/₃₃₃ₓ₄ = - ³/₄ -²⁰²/₂₉₆ - ⁵ˣ³/₁₁₁ₓ₂ = - ³/₄ -²⁰²/₂₉₆ - ⁵/₇₄ = - ³/₄ -²⁰²/₂₉₆ - ²⁰/₂₉₆ = - ³/₄ -²⁰²⁻²⁰/₂₉₆ = - ³/₄ -²²²/₂₉₆ = - ³/₄      - ³/₄ = - ³/₄