Допоможіть розвязати задачу. Щоб піднятися з першого поверху на третій, потрібно пройти 52 східці. Скільки східців потрібно пройти, щоб піднятися з першого поверху на сьомий, якщо кількість східців між поверхами скрізь однакова.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Когда поднимаешься на третий этаж, то нужно пройти  два пролета: 1-2 и 2-3. Один пролет занимает 52/2 = 26 ступеней.   При подъеме на седьмой этаж нужно пройти 6 пролетов. 26*6 = 156 ступеней.
Гость
1) 52 : 2 = 26 2)26 * 7 = 182  ответ  182