Допоможіть скласти 3 речення з дієприкметниковим зворотом та дієприслівниковим з

Допоможіть скласти 3 речення з дієприкметниковим зворотом та дієприслівниковим зворотом
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
З дієприкметниковими зворотами: Безмежний степ,укритий снігом,спав. Чудово блищало небо,всіяне зорями. Вгорі цвіте блакить,усіяна хмарками. З дієприслівниковими зворотами: Сонце,примкнувши вії,уже спускалось на землю. Дзвенить і місяць,срібно сяючи. Дністер тече,розштовхуючи гори