ДОПОМОЖIТЬ СКЛАСТИ 3 РЕЧЕННЯ ЗI СЛОВОСПОЛУЧЕННЯМИ: КЛЕНОВИЙ ЛИСТОК,ВЕСНЯНА ЗЕМЛЯ,ВИШНЕВИЙ ЦВIТ
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Коли ми гуляли з друзями в парку, то побачили, як опав останній кленовий листок. Весняна земля прокинулася після зимового сну, і почала радувати нас першими весняними первоцвітами. Вишневий цвіт буйно заграв у нашому саду квітневими пахощами весни.