Допоможіть скласти 3 складних речень і 2 простих

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
прості:марійка пішла до гаю , засипленого листям           мячик попригав далеко за степи складні:олег пішов у місто , а міша пішов за ним              мій серіал ішов вчора вночі , та я його не подивила              настя плакала , щоб вчителька не поклала двійку
Гость
Прості  Ішов дощ настала весна Складні шумлять поля ,палають жаром доми , в садах все яблука достигли. у долинах співали струмки ,і кожен з них мав свій голос тим , хто служить правді й миру , простягай народе , руку щиру