Допоможіть скласти пару речень( 3-4) про те в якій шкільній формі я ходжу до школи ( я дівчинка)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
в школу я завжди ходжу в спідниці та в білій сорочці.На верх я одягаю чорний жакет.На ноги я взуваю туфлі,а на волоссі в мене красиві банти.
Гость
I have school uniform in school. Every day I wear different clothes. Sometimes i wear skirt and blous. Dress, or pants and sweater.