Допоможіть скласти продовження вірша про бабу Віхолу БАБА ВІХОЛАБаба Віхола, сива Віхола на метільній мітлі приїхала. В двері стукала, селом вешталась: – Люди добрії, дайте решето! Ой просію ж я біле борошно, бо в полях іще дуж...

Допоможіть скласти продовження вірша про бабу Віхолу  БАБА ВІХОЛА Баба Віхола, сива Віхола  на метільній мітлі приїхала.  В двері стукала, селом вешталась:  – Люди добрії, дайте решето!  Ой просію ж я біле борошно,  бо в полях іще дуже порожньо.  Сині пальчики – мерзне житечко.  Нема решета, дайте ситечко!  Полем їхала, в землю дихала  баба Віхола, сива Віхола...
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
В білім кожушку, Любимо ми бігати По твоїм сніжку. Всім рум”яниш личенька Ти о цій порі І ладнаєшь ковзанки В нашому дворі.