Допоможіть скласти речення зі словами: Земля, край, нація, родовід, патріот. На кожне слово має бути речення.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
мижевемо на най чаривниший планети земля. кожен з нас э патриотом своэї країни
Гость
  Ми живемо на планеті Земля. Наш рідний край багатий на врожай. Українці насильніша нація. Я патріот своєї Батьківщини.