Допоможіть скласти текст із поданих речень З надламаної гілки сльозиться сік. Ласкаво пригріває сонечко у лісі. Однак чує вона кожен шерех, кожен тривожний звук. Вже набубнявіли бруньки на деревах. Вийшла на узлісся стара лосих...
Допоможіть скласти текст із поданих речень
З надламаної гілки сльозиться сік.
Ласкаво пригріває сонечко у лісі.
Однак чує вона кожен шерех, кожен тривожний звук.
Вже набубнявіли бруньки на деревах.
Вийшла на узлісся стара лосиха з довгоногим лосеням.
Задрімала проти сонця
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ласкаво пригрівае сонечко у лісі.Вже набубнявіли бруньки на деревах.З надламаноі гілки сльозиться сік.Вийшла на узлісся стара лосиха з довгоногим лосеням.ОДнак вона чуе кожен шерех кожен тревожний звук.Задрімала проти сонця.