Допоможіть скласти текст опис на туму як я побувала на ричці Удай

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Одного разу я зі своїми рідними побувала на річці Удай.Це чудова річка.Прозора,чиста вода переливається на сонці.Вона така чиста,що видно рибок,що плавають на дні.Здалеку видно рибалку,який цілій день сидить,сподіваючись спіймати сома.Під берегом можна побачити красиві зарості водорості,яка виглядає з-під води.мені дуже там сподобалось і я з задоволенням туди ще раз поїду.