Допоможіть скласти вірш для святого миколая (своє)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
В день  когда николай спускается с небес всё вокруг меняется полон мир чудес  в праздник пусть веселый сбудутся мечты загляни под подушку там найдешь подарок ты.     Раставь знаки препинания
Гость
Ось ця ніч святкова сяє з нетерпінням ти чекаєш подарунки й побажання буде мати ти ще зрання Кожен рік до нас приходить Миколай до нас заходить хата щедра пригощає і дарунок великий має діточки ранесенко всі вже повставали з Миколайчиком всіх привітали!