Допоможіть треба написати продовження до оповідання Володимира Дрозда Білий кінь Шептало
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
а мені треба написати цитати до образу коня Шептало
Гость
Просто написати, що його прийняли з подивом, бо не уявляли що він вернеться. Написати, ну, наприклад, що коні стали поважати Шептала, а він теж став триматися ближче до них. Потім, можна додумати, що їх усім стадом повели купатися і тоді усі насправді побачили який він білосніжний або як він закохався у якусь кобилицю або на конюшню прийшов новий конюх і Шепталу треба виділитися серед інших. Взагалі багато чого можна придумати.