Допоможіть утворити від поданих слів суфіксальним способом назви осіб за професією визначте суфікси за допомогою яких утворено ці слова (аптека,біатлон,космос,монтажний,музика,парашут,танець,фехтувальний,фінанси,трактор,учити,г...

Допоможіть утворити від поданих слів суфіксальним способом назви осіб за професією визначте суфікси за допомогою яких утворено ці слова (аптека,біатлон,космос,монтажний,музика,парашут,танець,фехтувальний,фінанси,трактор,учити,гумор,таксі,дресирувати,єкономіка,масаж,сценарій
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
аптекар, біатлоніст, космонавт, монтажник, музикант, парашутист, танцівник, фехтувальник, фінансист, тракторист, учитель, гуморист, таксист, дресирувальник,економіст, масажист, сценарист