Допоможіть вирішати задачу ! _____________________________________________________________________Запитання до задачі: ...

Допоможіть вирішати задачу ! _____________________________________________________________________Запитання до задачі: _____________________________________________________________________Розв'яжи задачу.Склади та розв'яжи обернені задачі. _____________________________________________________________________Для новорічного столу купили 1 кг апельсинів і 1 кг яблук.Скільки коштує така покупка, якщо за 7 кг апельсинів треба заплатити 63 гривні, а за 9 кг яблук-36? ___________________________________________________________________Складіть мені і умову задачі і вираз.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Не понимаю что тут написанно((((