Допоможіть вирішити задачі. 1) Лужний метал масою 5,75г без залишку прореагувати із водою. При цьому виділився газ об*ємом 2,8л (н. у.). Визначте метал. 2) Обчисліть масу титану, яку можна одержати з титанової руди масою 80кг, ...

Допоможіть вирішити задачі. 1) Лужний метал масою 5,75г без залишку прореагувати із водою. При цьому виділився газ об*ємом 2,8л (н. у.). Визначте метал. 2) Обчисліть масу титану, яку можна одержати з титанової руди масою 80кг, якщо масова частка ТіО2 в ній становить 93%, а масова частка виходу - 90%
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ви тупати человеть июле нармота коклвак? Яу итоанашплпшргрдмлр