Допоможіть вирішити задачи з фізики 7 клас 1 задача;автомобіль їхав 2 год.зі швидкістю70 км/ год а потім ще 1.5 год. зі швидкістю 42 км/год.знайдіть середню швидкість руху автомобіляю 2 задача;лижник проїхав третину дистанції з...

Допоможіть вирішити задачи з фізики 7 клас 1 задача;автомобіль їхав 2 год.зі швидкістю70 км/ год а потім ще 1.5 год. зі швидкістю 42 км/год.знайдіть середню швидкість руху автомобіляю 2 задача;лижник проїхав третину дистанції зі швидкістю 6 м/с а решту зі швидкістю 4 м/с.знайдіть середню швидкість руху лижника на всій дистанції.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. ср скорость автомобиля = ср. арифметическому его скоростей т.е.  1скорость = 70 : 2 ; 1скрст=35км\ч 2 скорость= 42 : 1.5; 2 скрст=  28 км\ч  => ср.скрст = 35+ 28 /2 = 31.5  ответ: 31.5 км\ч