Допоможіть визначити головну думку твору. Текст Одного разу діти грали в мяча . Повз стадіон ішла старенька бабуся. Вона недобачала, ішла поволі пробуючи палицею стежку.Раптом хтось ударив мяч так що той покотився під но...
Допоможіть визначити головну думку твору.
Текст
Одного разу діти грали в мяча . Повз стадіон ішла старенька бабуся. Вона недобачала, ішла поволі пробуючи палицею стежку.
Раптом хтось ударив мяч так що той покотився під ноги бабусі вдарився об палицю і вибив її з рук. Бабуся зупинилася розгубилася не знає що робити. На хилилася шукає палицю а вона лежить далеченько. Не бачить бабуся палиці. Діти дивляться на бабусю й сміються.....
Ответ(ы) на вопрос:
Головна думка:Потрібно бути обережними і не глузувати з людей похилого віку.