Допоможіть з домашнім завданням:До табору відпочинку на Чорному морі спочатку приїхало 84 дитини. Їх поділили на 3 загони, порівну в кожному. Скільки вийде таких загонів, якщо до табору приїде 112 дітей?Утворити числа 699, 349,...

Допоможіть з домашнім завданням: До табору відпочинку на Чорному морі спочатку приїхало 84 дитини. Їх поділили на 3 загони, порівну в кожному. Скільки вийде таких загонів, якщо до табору приїде 112 дітей? Утворити числа 699, 349, 700 з наступного числа. Записати у вигляді прикладів.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)84:3=28(діт.)- у1 вагоні. 2)112:28=4(заг.)- вийде коли до табору приїде 112 дітей.