Допоможіть. За 5 листівок заплатили 30 грн, а за 4 конверти 8 грн. У скільки разів листівка дорожча за конверт? Крош розклав 24 цукерки та 12 тістечок на 4 тарілки порівну. У скільки разів більше цукерок, ніж тістечок, на одній...

Допоможіть. За 5 листівок заплатили 30 грн, а за 4 конверти 8 грн. У скільки разів листівка дорожча за конверт? Крош розклав 24 цукерки та 12 тістечок на 4 тарілки порівну. У скільки разів більше цукерок, ніж тістечок, на одній тарілці?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
                                     Задача№1 1)30:5=6(грн.)=заплатила за 1 листівку; 2)8:4=2(грн.)-заплатили за 1 конверт; 3)6:2-3(р.) Відповідь: у 3рази.                                     Задача№2 1)24:4=6(ц.)--на 1 тарілці; 2) 12:4=3(т.)-на 1 тарілці; 3)6:3=2(р.) Відповідь:у 2 рази