Допоможiть змiнити запитання у цiй задачi,щоб задача розв"язувалася двома дiями давнi римляни будували тришаровi дороги:1 шар-кам"янi плити,2 шар-дрiбнi каменi,3шар-гладенькi плити.Яка товщина кожного шару,якщо загальна товщина...

Допоможiть змiнити запитання у цiй задачi,щоб задача розв"язувалася двома дiями давнi римляни будували тришаровi дороги:1 шар-кам"янi плити,2 шар-дрiбнi каменi,3шар-гладенькi плити.Яка товщина кожного шару,якщо загальна товщина покриття дороги становила 1 м,товщина кам"яних плит i дрiбних каменiв була 80см,дрiбних каменiв iгладеньких плит-80 см?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
что напиши по русски не че не понятно