ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА РОЗВ'ЯЗАТИ. Діти із літнього табору збирали яблука.Перший загін зібрав 105 кг яблук,що склало 5/7 кількості яблук,зібраних другим загоном.Після збору урожаю дітям дозволили взяти 1/6 всіх зібраних яблук.Ск...

ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА РОЗВ'ЯЗАТИ. Діти із літнього табору збирали яблука.Перший загін зібрав 105 кг яблук,що склало 5/7 кількості яблук,зібраних другим загоном.Після збору урожаю дітям дозволили взяти 1/6 всіх зібраних яблук.Скільки кілограмів яблук привезли діти із двох загонів у свій табір?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
105кг - ⁵/₇ х кг - 1 х=105: ⁵/₇=(105·7)/5=147 кг 105+147=252 кг 252·¹/₆=42 кг 252-42=210 кг