ДОПОМОЖІТЬ написати твір на одну із 4 тем ... Фрідріх Шіллер "Вільгельм Телль" Тема: 1. Риси епічеого героя і звичайної людини в обрізі Вілтгельма Телля.2. Лист до літературного гкроя драми Шілер3.Історична основа драми Шіллера...

ДОПОМОЖІТЬ написати твір на одну із 4 тем ... Фрідріх Шіллер "Вільгельм Телль" Тема:  1. Риси епічеого героя і звичайної людини в обрізі Вілтгельма Телля. 2. Лист до літературного гкроя драми Шілер 3.Історична основа драми Шіллера "Вільгель Телльм" 4.Народна драма Шіллера про боротьбу за національну незалежність і свободу особистість
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
напишите на русском пожалуйста