ДОПОМОЖІТЬ ТЕРМІНОВО БУДЬ ЛАСКА!!!!Виберіть чисту речовину: грунт,сірка,мінеральна вода,молоко.Виберіть суміш: цукор,сироп,кухонна сіль,крохмаль.

ДОПОМОЖІТЬ ТЕРМІНОВО БУДЬ ЛАСКА!!!! Виберіть чисту речовину: грунт,сірка,мінеральна вода,молоко. Виберіть суміш: цукор,сироп,кухонна сіль,крохмаль.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Виберіть чисту речовину: грунт,сірка,мінеральна вода,молоко. Виберіть суміш: цукор,сироп,кухонна сіль,крохмаль.