ДОПОМОЖІТЬ з поданими прикметниками скласти словосполучення, або речення, у яких би ці прикметники набирали значень іншого розряду. Сталевий, вовчий, золотий, малиновий, крилатий, материнський.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Сталевий молот-сталеві нерви Вовча зграя- вовчий апетит Золотий перстень- золотий характер Малиновий джем- малиновий піджак Крилатий птах- крилатий вислів Материнська опіка - материнське серце