Допоможіть!Будь ласка!З поданими реченнями підкресліть багатозначні слова,у якому вжито кожне з них,та розставте пропущені розділові знаки.1.Місяць на небі зіроньки сяють.2.До доброї криниці стежка протоптана.3.Іди,іди дощику з...

Допоможіть!Будь ласка! З поданими реченнями підкресліть багатозначні слова,у якому вжито кожне з них,та розставте пропущені розділові знаки. 1.Місяць на небі зіроньки сяють.2.До доброї криниці стежка протоптана.3.Іди,іди дощику зварю тобі борщику у новому горщику.4.Гонор* голову ломить а холод душу.5.Ой у полі озеречко там плавало відеречко там козаки молодії кониченьки напували. *Гонор - перебільшене уявлення про свою гідність;чванливість.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Місяць на небі, зіроньки сяють. До доброї криниці, стежка протоптана. Іди, іди дощику, зварю тобі борщику у новому горщику. Гонор голову ломить, а холод душу. Ой, у полі озеречно, там плавало відеречко, там козаки молодії кониченьки напували. 1.Місяць 2.Стежка 3.Горщик 4.Голова 5.Кониченьки