Допоможіть!Характеристика захара беркута мирослави та максима із цитатами.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
максим - наймолодший син захара беркута. закон у боярську дочку мирославу. риси характеру максима беркута це наполегливість, цілеспрямованість, сила волі, незламність, твердість та готовість до самопожертви. образ мирослави- мирослава полюбила простого селянського хлопця максима. вона дочка боярина тугара вовка.  вона вродлива дівчина, рано втративши матір, та знала лише любо та туроботу батька. для неї голоне буди вірною і діяти так як підказує серце.