Допоможуть срочно! 1. Дієслово - це...2. Морфологічні ознаки дієслова...3. Які дієслова належать до 1 та 2 дієвідміни?4. Види дієслів.5. Проста і складена форма дієслів.6. Дієслова минулого часу вживаються у формі теперішнього ...

Допоможуть срочно! 1. Дієслово - це... 2. Морфологічні ознаки дієслова... 3. Які дієслова належать до 1 та 2 дієвідміни? 4. Види дієслів. 5. Проста і складена форма дієслів. 6. Дієслова минулого часу вживаються у формі теперішнього часу... 7. Неозначена форма дієслова -це... 8. Утворити дієслово у формі 3 особи множини ... 9. Утворити складену форму мабутнього часу 10. Утворити форми дієслів 1 особи одн. тепішнього часу дійсного способу
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
самостійна частина мові що назівае дію або стан предмета і відповідае на питання що робити що зробити  вид спосіб час число особа  види діеслів доконані недоконані  діевідміна 1 закінчення е є2 и  дадуть ідять відповідять