Допоможвть, будь ласка, зробити фонетичний розбір слів - їх, вагою, світлофор, біля, дзвінкої, дзюркіт, деньок.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
їх (йіх) ( = . - ) - 2б, 3зв, 1склад вагою (ва-го-ю) (вагойу) ( - . - . = .) - 5б, 6за, 3 склади, наголос на 2й склад біля (бі-ля) (б`іл`а) ( = . = . ) -4б, 4 зв, 2склади, наголос на 1й склад світлофор (світ-ло-фор)( св`ітлофор) ( - = . - - . - . -) -9б, 9зв, 3 склади, наголос на 3й склад дзвінкої (дзвін-ко-ї) (дзв`інкойі)  ( - = . - - . = . ) (дз - це 1 звук) - 8 б, 8 зв, 3 склади, наголос на 2й склад дзюркіт (дзюр - кіт) (дз`урк`іт) ( = . - = . - ) - 7б, 6зв, 2 склади, наголос на 1й склад деньок (де-ньок) (ден`ок) ( - . = . - ) - 6б, 5зв, 2 склади, наголос на 2склад