Доповідь на тему: " Роль батьків і вчителів у вихованні дітей у повісті "Шпага Слака Беркута" ПОЖАЛУЙСТА !!!!!!!!!! ОЧЕНЬ НАДО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Батьки - Це світло, Який вкаже вірну дорогу і вірний путь.Родітель - це дуже Важлива роль адже якби НЕ батьки Ким Б. Ми Були? Батьки з самого народження намагаються поставити дитину на вірну дорогу в жізні.Родітель - це найсвятіше і важливе, що є у дитини в жізні.Родітелі це наша опора, яка буде з нами завжди і всюди! Батько ніколи не кине свою