Доповни речення: 1.Різноманітність живих організмів досліджує наука......... 2.За певними ознаками будови,процесами життєдіяльності,хімічним складом,вимогами до середовища організми об'єднують у ...... 3.Такі групи називають си...

Доповни речення: 1.Різноманітність живих організмів досліджує наука......... 2.За певними ознаками будови,процесами життєдіяльності,хімічним складом,вимогами до середовища організми об'єднують у ...... 3.Такі групи називають систематичним.......... 4.Основними систематичними одиницями є ........
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Систематика 2. у певні групи  4. Вид