Дослідіть залежність сили взаємодії заряджених тіл від модулів їхніх зарядів за допомогою двою однакових невеличких кульок, зроблених зі шматочків повітряної кулі та натертих графітовою стружкою до металевого блиску. Запишіть п...
Дослідіть залежність сили взаємодії заряджених тіл від модулів їхніх зарядів за допомогою двою однакових невеличких кульок, зроблених зі шматочків повітряної кулі та натертих графітовою стружкою до металевого блиску. Запишіть план проведення досліду та виконайте його .
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
что за тупой сайт у же 2 такойже вопрос без ответа висит