Доведіть, що коли пряма перпендикулярна до однієї з двох площин, то вона перпендикулярна і до другої! огромное спасибо)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
площини паралельні. Якщо пряма перпендикулярна одній  з площин, то вона утворює два суміжні кути по  90град Ця пряма перетина другу площу, що пралельна першій. Внутрішні нахрест лежачі кути будуть по 90град, пряма перепендикулярна другій площині