Доведіть, що НЕП - це політика, яка вивела Україну на новий етап суспільного розвитку і проводилася в інтересах народу.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
НЕП , вони зробили багато чого, а тобто: -введення продподатку -введ стійкої валюти -відновл приватної торгівлі та товарно-грош. відносин -відновл дрібних підприємств -дозвіл іноземних концесій -створ ринку робочої сили