Доведіть що ці речення є складними. Як у травні дощ надворі , то восени хліб у комор

Доведіть що ці речення є складними. Як у травні дощ надворі , то восени хліб у коморі. У тебе розум добрий , та язик дуже довгий.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Складне речення відрізняється від простого тим, що складається з декількох простих речень. Як у травні дощ надворі (просте речення), то восени хліб у коморі (просте речення). У тебе розум добрий (просте речення), та язик дуже довгий (просте речення). Кожне з поданих речень є складним, тому що має у своєму складі по 2 простих речення.