Довести що функція y=6+x2 зростає на проміжку [0;безкінечність)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Перший спосіб. (через похідну) [latex]y'=(6+x^2)'=2x[/latex] [latex]y'=0;\\ \\ 2x=0\\ x=0[/latex] ___-_____(0)____+____ Функція зростає на проміжку [0;+нескінченність) ДРУГИЙ СПОСІБ(Графічний) Побудуємо графік функції [latex]y=6+x^2[/latex]. План побудови: спочатку будуємо графік функції [latex]y=x^2[/latex], потім піднімаємо на 6 одиниці верх і отримуємо графік функції [latex]y=x^2+6[/latex] На графіку бачимо, що функція зростає на проміжку [0;+∞)