Довжина ламаної ,яка складається з трьох ланок,дорівнює 16см.Обчисли довжину третьої ланки ламаної,якщо довжина першої ланки 8см,а другої-5см.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Завжди  треба  думати, а  потім  валати  про  допомогу...Задача  дуже  проста  за  своїм  рішенням.. 1) 8 см + 5  см  =  13  см - довжина  двох  ланок 2) 16  см - 13  см  = 3  см - довжина  третьої  ланки