Друзья помогите составить три предложния. чтобы на каждое слово было предложение.... вучоны, праца, чытать.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Беларускія вучоныя шукаюць спосабы памяншэння выкідаў вуглякіслага газу ў атмасферу.  Працы некаторых супрацоўнікаў, здаецца, зусім не відно, але без іх ніяк не абысціся. З самага дзяцінства я вельмі люблю чытаць.