Дуже прошу допомогти не байдужих ! Мені потрібно зробити наукове повідомлення на тему : ненаголошені [е] , [и] , [о] у коренях слів.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Фонетика. Орфоепія. ОрфографіяУрок №57Тема. Ненаголошені [е], [и], [о] в коренях слів. Правопис. Орфограма (практично).Мета:□ навчальна: систематизувати й узагальнити знання учнівпро написання ненаголошених голосних [е], [и], [о] в кореняхслів; формувати орфографічні й орфоепічні вимоги ненаголошених голосних [е], [и], [о] в коренях слів;□ розвивальна: розвивати вміння школярів працюватиколективно та самостійно; логічне мислення, творчу уяву;мовленнєві навички;□ виховна: виховувати особливе ставлення до природи, бажати примножувати її красу.Внутрішньопредметні зв’язки: морфологія, синтаксис, лексикологія.Міжпредметні зв’язки: мова, література, українознавство.Тип уроку: урок засвоєння нових знань.ХІД УРОКУI. ОРГАНІЗАЦІЯ КЛАСУII. МОТИВАЦІЯ ПІЗНАВАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ.ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ, МЕТИ І ЗАВДАНЬ УРОКУIII. АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ, УМІНЬ І НАВИЧОКГра «Створіть нове слово»► Змініть частину мови за допомогою наголосу:іменник — прикметникіменник — дієсловопогані —цвіту —кленові —дзвони —Творче конструювання► Складіть речення із парами слів.Дорога — дорога, припасти — припасти.IV. ВИВЧЕННЯ НОВОГО МАТЕРІАЛУРобота з таблицею► Як перевірити написання слів із ненаголошеними [еи], [ие], [0у].№ПравилоПриклади1Змінити форму словаГолуби — голуб, весло — весла, листи — лист2Дібрати спільнокореневе словоРозумний — розум, гречаний — гречка, зупинити — зупинка3Літера е в сполученні-ере-, -еле-Череда, зеленіти, береговий4Літера и в сполученні-ри-, -ли-Крижаний, кривавий, блищати5Випадний [е]Травень (травня), човен (човна)