Дуже прошу хто може. На аглійській мові написати коротенький рецепт. Будь-чого. Печива, салату, солодощів чи чогось іншого. На ваше вподобання (але крім салату олів'є) Покроково описати процеси приготування на англійській. БУДУ...

Дуже прошу хто може. На аглійській мові написати коротенький рецепт. Будь-чого. Печива, салату, солодощів чи чогось іншого. На ваше вподобання (але крім салату олів'є) Покроково описати процеси приготування на англійській. БУДУ СТРАШЕННО ВДЯЧНА
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ham or cooked sausage (you can substitute boiled chicken) - 200-250g,      potatoes (medium) - 4 pcs,      carrots - 1 pc,      Eggs - 4 pieces      onion (medium onion) - 1 pc,      pickled cucumbers (gherkins) - 4 pcs,      apple (sour) - 1 piece (optional)      green peas - 1 bank      mayonnaise,      salt      freshly ground pepper