ДУЖЕ СИЛЬНО ПРОШУ, БО В ХІМІЇ ГЕТЬ НЕ РОЗУМІЮ!!!яку речовину використовують для зварювання і різання металів А бензен Б етин В етен Г етан установіть відповідність 1 гідрування А заміщення 2 дегідратація ета...

ДУЖЕ СИЛЬНО ПРОШУ, БО В ХІМІЇ ГЕТЬ НЕ РОЗУМІЮ!!! яку речовину використовують для зварювання і різання металів А бензен Б етин В етен Г етан установіть відповідність 1 гідрування А заміщення 2 дегідратація етанолу Б повне окиснення 3 перетворення бутану на В приєднання 2-метилпропан 4 горіння ацителену Д розкладу
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1-б (её даже называют "ацетиленовая сварка" ;)) 2.) 1-в 2-д 3-а 4-б
Гость
Напиши по русски, ничего не понял что там написала