Два автомобілі виіхали одночасно назустріч один одному з двох міст , відстань між якими дорівнює 360 км. Через 2.4 год після початку рухумвони ще не зустрілися і відстань між ними становила 24 км. знайдітьшвидкість кожного авто...

Два автомобілі виіхали одночасно назустріч один одному з двох міст , відстань між якими дорівнює 360 км. Через 2.4 год після початку рухумвони ще не зустрілися і відстань між ними становила 24 км. знайдітьшвидкість кожного автомобіля ,якщо швидкість одного з них на 10 км/год більша швидкість другого
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
360км-24 км= 336 км, 336/2.4 год=140 км/год-1автомобіля; 140+10=150 км/год- швидкість другого