Два хлопчики рухалися назусрiч один одному зi швидкiстю 80м/хв. З одним хлопчиком був собака , який бiг у 4 рази швидше , нiж iшов хлопчик . Собака бiг вiд одного хлопчика до iншого , а потiм назад . Скiльки метрiв пробiг собак...

Два хлопчики рухалися назусрiч один одному зi швидкiстю 80м/хв. З одним хлопчиком був собака , який бiг у 4 рази швидше , нiж iшов хлопчик . Собака бiг вiд одного хлопчика до iншого , а потiм назад . Скiльки метрiв пробiг собака , поки хлопчики зустрiлися , якщо початкова вiдстань мiж ними дорiвнювала 960м ?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
собачка пробежал 1 км 280 м, бедный собарик....:(