Два муляри можуть викласти стіну за 12 годин.за який час може викласти цю стіну перший муляр,якщо другий може це зробитиза 20 годин?
Ответ(ы) на вопрос:
нехай перший муляр зробить за х год., тоді маємо рівняння: ( х+20) :2= 12 х+20= 12 * 2 х+20= 24 х= 24-20 х= 4 год за цей час викладе стіну перший муляр Відповідь : за 4год