Два поїзди вийшли на зустріч одночасно один одному.Перший поізд рухався зі швидкістю 72км/год,а другий 68км/год.Другий поїзд до зустрічі проїхав 408км.Яку відстань до зустрічі пройшов перший поїзд?
Ответ(ы) на вопрос:
408:68=6 годин був другий поїзд в путі тото і перший також був 6 годин 72*6=432 км пройшов перший поїзд до зустрічі
найдем время в пути втрого поезда 408:68=6 часов найдем расстояние пройденное первым поездом за это время 6*72=432 км