Два поизди вийшли одночасно назустрич один одному. Перший поизд рухався зи швидкистю 72км за годину а другий 68 км за годину. Другий поизд до зустричи пройшов 408км. Яку видстань до зустричи пройшов перший поизд

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)408:68=6 год рухалися поїзда до зустрічи 2)72*6=432 км пройшов перший поїзд ===================================================
Гость
1) 408/68 = 6 год - час за який пройшов другий потяг 2) 72*6 = 432 км - шлях який пройшов перший потяг