Два прямокутники мають однакову ширину- 4см.площа першого прямокутника 72 см квадрата.знайди площу другого прямокутника якщо його довжина становить 8дробь9 довжини першого прямокутника.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
72 : 4 = 18 см - довжина 1го прямокутн 18 : 9 * 8 = 16 см - довжина 2го прямокутн 16 * 4 = 64см2 - площа 2го прямокутн