Два веселі їжаки Накололи на голку Всі листи. і сказали:-Ми - кущі.Золоті у нас плащіНа дощу.Допоможіть придумати казку у продовження (3-4 речення). Не обов`язково у вигляді вірша.

Два веселі їжаки Накололи на голку  Всі листи. і сказали: -Ми - кущі. Золоті у нас плащі На дощу. Допоможіть придумати казку у продовження (3-4 речення). Не обов`язково у вигляді вірша.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ми стояли, весело співали Грибочки збирали. Ми веселі їжаки , голкасті в нас спинки.