Двоє дорослих і двоє дітей хочуть переправитися на острів. Але в них є лише один човен,у якому можуть розміститися або один дорослий,або двоє дітей. Діти самі можуть упоратися з човном. Подумай і скажи,як усім переправитися на ...

Двоє дорослих і двоє дітей хочуть переправитися на острів. Але в них є лише один човен,у якому можуть розміститися або один дорослий,або двоє дітей. Діти самі можуть упоратися з човном. Подумай і скажи,як усім переправитися на острів.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 Переправляються 2 дітей 2.Одна дитина повертається. 3.Переправляється мати 4 Друга дитина повертається. 5 Переправляються 2 дітей 6 Одна дитина повертається. 7 .Переправляється батько 8 Друга дитина повертається. 9 Переправляються 2 дітей Вся сім'я в зборі на іншому березі. Як добре що в сім'ї двоє дітей, інакше сім'я загинула б, не зумівши переправитися.