Двоє робітників працюючи з однаковою продуктивністю виготовляли деталі один робітник працював 4 год а інший-6 год другий робітник виготовив на 28 деталей більше ніж перший скільки всього деталей виготовив кожний робітник

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)6-4=2(г)- працював більше другий працівник 2)28:2=14(д)-виготовляли за 1 годину кожен 3)14*4=56(д)-виготовив перший працівник 4)14*6=84(д)-виготовив другий працівник